Daiva Karaliūtė-Smilgevičienė

Daiva Karaliūtė-Smilgevičienė

Daiva Smilgevičienė - savamokslė menininkė, kurią piešimas ir tapyba sekė nuo pat vaikystės. Ilgą laiką turėjusi kūrybinę pertrauką, dabar vėl aktyviai kuria, tapo bei tobulina įgūdžius.


Dauguma per pastaruosius keletą metų sukurtų paveikslų iškart rado savo namus ir iškeliavo ne tik į įvairius Lietuvos miestus, bet ir į užsienį (Prancūziją, Vokietiją).


Savo darbuose naudoja įvairias technikas - aliejinius dažus, akrilą, pastelę, spalvotus pieštukus.


2018-2020 m. studijavo Vilniaus Dizaino kolegijoje mados dizainą.


2022 m. balandį surengė sėkmingą pirmąją personalinę parodą Vienoje (Austrija), privačioje galerijoje "The Gallery Steiner".


2022 m. liepą paveikslas "Tyla" atrinktas į Vilniaus miesto savivaldybės ir „JCDecaux Lietuva“ projekto "Menas be stogo" virtualią galeriją.Visada vadovaujasi savo gyvenimo credo – “Daug geriau žinoti, kad išdrįsai siekti savo svajonių, nei nugyventi gyvenimą snaudžiant ir apgailestaujant“  (Gilbert E. Kaplan).


Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 39 iš 39
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą