Daiva Karaliūtė

Daiva Karaliūtė

Esu Vilniaus Dizaino kolegijos, Mados dizaino studentė. Mada ir piešimas – neatsiejami mano gyvenimo palydovai, todėl studijuodama itin susidomėjau mados iliustracija. Piešdama nesilaikau jokių taisyklių, išskyrus vieną – piešinys turi būti estetiškas ir teikti pasitenkinimą į jį žiūrint. Man mada – tai taip pat meno rūšis, o drabužiai bei aksesuarai – tarsi meno kūriniai. Itin žavi vintage haute couture bei tokių mados korifėjų kaip Christian Dior ar Chanel senoji kūryba, todėl neretai įkvėpimo semiuosi būtent iš jų.


Aš piešiu ne tik iliustracijas, tačiau ir kitokio pobūdžio piešinius, naudoju įvairiausias technikas geriausiam rezultatui pasiekti – nuo akrilo ir aliejinių dažų iki paprasto pieštuko ar spalvotų flomasterių.


Visada vadovaujuosi savo gyvenimo credo – “Daug geriau žinoti, kad išdrįsai siekti savo svajonių, nei nugyventi gyvenimą snaudžiant ir apgailestaujant“  (Gilbert E. Kaplan).


Stengiuosi nuolatos tobulėti, gilinti savo žinias ir igūdžius įvairiuose kursuose, negailėdama tam laiko, nes, kaip sakė Alexanderis Engelhardtas, gebėjimas kurti - tai didžiausia dovana, kuria apdovanojo gamta žmogų be galo ilgoje evoliucijoje. 


Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 37 iš 37
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą