Angelė-Snieguolė Malinauskienė

Angelė-Snieguolė Malinauskienė

Esu Angelė Snieguolė Malinauskienė. Norėčiau prisistatyti mano labai mylimo ir skaitomo rašytojo Sigito Parulskio žodžiais:


Apie ryklius


 


„Rykliai neturi oro pūslės kaip kitos žuvys, todėl priversti nuolat plaukti, judėti, nes jeigu sustotų, nugrimztų.


Mano žinios apie šiuos grobuonis itin taupios, bet mus kankina panaši problema. Jeigu nerašau - grimztu.


Sunkiai rasi žmogų, kuris to nejaustų, galbūt net nesąmoningai, bet kone kiekvienas gali tai patvirtinti – jeigu nestatyčiau, jeigu nerinkčiau, jeigu nedainuočiau, negročiau, jeigu nesimelsčiau, jeigu nevadovaučiau, jeigu nemeluočiau, jeigu nežaisčiau, jeigu nesidulkinčiau, jeigu nežudyčiau... Tų „jeigu“ kombinacijų gali būti įvairiausių, netgi prieštaraujančių viena kitai.


Kartais tai virsta sėkme, kartais absurdu ir paranoja. Kartais tai iškelia mus, išaukština, lygiai taip pat sumenkina ir net sužlugdo. Išganingas pražūtingas susitapatinimas.


Tiesa, turim galimybę padaryti pauzę. Ir netgi nugrimzti. Tam tikram laikui. Bet baimė išlieka. Baimė, kad iš dumblo, į kurį nugrimzdai, niekada nebeišsikapanosi.


Ir ta baimė mus paverčia rykliais.“


O aš negaliu netapyti, todėl tapau......

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą