Jonas Jakštas

Jonas Jakštas

Esu aprangos dizaineris. Domiuosi mada, menu, stiliumi, fotografija, mokslu. Laisvalaikį sieju su kūrybine veikla. Tapyba mano gyvenime užima didelę dalį, tai yra mano hobis - užaugau tapydamas. Dėl savo sugebėjimo tapyti esu dėkingas savo tapybos dėstytojui Gvidui Latakui, kuris suteikė galimybę į tapybą ir kūrybą pažvelgti kitaip - kaip į atsipalaidavimo, nusiraminimo būdą. Niekad nepamiršiu Gvido tapybos paskaitų, kuomet tapant būdavo skaitomi graikų mitai, ko pasekoje, mūsų mokinių vaizduotė veikdavo pilnu pajėgumu.

Mano kūryba nenusistovi ties vienu stiliumi / braižu, nes to dar nenoriu, man patinka ekspermentuoti technikomis ir stiliais. Vis tik jaučiu, kad linkstu link vieno stiliaus, kuris laikui bėgant atsiskleis mano kūrybinėje veikloje. Dauguma mano paveikslų ir kūrinių gimsta spontaniškai. Pagautas emocijų negaliu nustoti tapyt kol nepabaigiu paveikslo. Nebijau drąsių potėpių, tykštančių dažų, grunto tepimo mentele ant drobės ir kontrasto, bet tuo pačiu mėgstu ir švelnius potėpius.

Mano paveikslų parodos buvo: Telekomunikacijų kompanijoje "TELIA", Kauno Technologijos Universitete, Kauno kolegijoje.
Dalis mano kūrybos yra užsienyje (Islandijoje, Amerikoje, Anglijoje).
Mane įkvepiančios asmenybės: ES DEVLIN, Jackson Pollock, Helmut Newton, Sevda Alizadeh (Sevdaliza), Nick Murphy (Chet Faker), Demna Gvasalia, Virgil Abloh.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 6 iš 6
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą