Irma Pažimeckienė

Irma Pažimeckienė

Kūryba – tai neatsiejama mano gyvenimo dalis, didžiausias mano pomėgis, didžiausia mano aistra. Esu baigusi Panevėžio dailės mokyklą. Dirbusi floriste, gal todėl neįsivaizduoju savo gyvenimo be gėlių, gamtos ir grožio, tad gėlių motyvas mano darbuose tarsi sustabdo akimirką ir grožis tampa amžinu.


Esu gamtos vaikas, todėl didžiausias troškimas perteikti jos akimirkų žavesį, prisijaukinti jį pamatyti ir sustabdyti laiką. Noriu, kad žmonės mano darbuose  atrastų ramybę, malonumą ir pajustų tik geras emocijas.


Gėlė kaip žmogus:  išdygsta, sužydi, vysta ir miršta. Gyvenimo rato judėjimas leidžia pažvelgti į aplinką atidžiau ir tai ką pamatau siekiu perkelti į drobę.  Gyvenimo grožis ir yra mano didžiausias įkvėpimas.


Esu realistinio impresionizmo mėgėja tapanti aliejiniais dažais. Pastoviai rengiu parodas visoje Lietuvoje. Nuo 2020m. esu Tautodailininkų sąjungos narė.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 47 iš 47
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą