Irena Kavaliauskienė

Irena Kavaliauskienė

Pamenu save vaikystėje piešiančią. Kaip ir kiekvienas vaikas. Tai buvo tai, ką visada mėgau veikti. Suaugus aš nuolatos piešiau, o taip pat dirbau darbą, visiškai nesusijusį su menu ir kūryba, tad nutariau vytis savo svajonę. Įstojau į Justino Vienožinskio dailės mokyklą, trejus metus vakarais, metusi visus kitus darbus, po keletą valandų praleisdavau prie popieriaus lapo su pieštuku, teptuku ar plunksna rankoje. Tai padėjo man nušlifuoti mano talentą.


Kai piešiu, jaučiu, kad darau kažką verto savęs. Šiuo metu mane daugiau domina personažai – gyvūnai. Dėl to, kad man patinka iliustracija, piešdama juos galiu kurti istoriją, kurią tik aš pati numanau, o kiekvienas žiūrovas gali įsivaizduoti savają, arba susukti animacinį filmą. Mėgaujuosi įvairia piešimo technika ir būdais. Daugiausiai piešiu sausa pastele, spalvotais pieštukais, anglimi. 


Esu surengusi ne vieną parodą Vilniuje, bei Trakuose.

Irena Kavaliauskienė

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 5 iš 5
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą