Andrius Miežis

Andrius Miežis

Menininko Andriaus Miežio pasaulėjautai būdingas bruožas tai realybės tapybinės parafrazės, perteiktos per siurrealistinę prizmę, mąstymas kasdienybės simboliais, vaizdą traktuojant kaip groteskišką, kartais "popartui" būdingą refleksiją. Metaforų kalba pasitelkiama norint atspindėti jį supančią aplinką, reflektuojant ją per autoriui priimtinas vizualines išraiškos priemones. Šiam autoriui nesvetimas mąstymas, einantis per pasąmonę į realybę. Ryšys tarp kažko labai tolimo ir kažko esančio visai čia pat, šalia.
Andrius Miežis su savo tapybos kūriniais atstovavo Kretingą ne tik Lietuvos ekspozicinėse erdvėse, bet ir daugelio pasaulio šalių parodų salėse ir galerijose. Jo kūrybinėje sąskaitoje tikrai gausu dalyvavimo įvairiose respublikinėse bei tarptautinėse parodose, tapybos pleneruose, meno mugėse.

Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 15 iš 15
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą