Vitalius Norkaitis

Vitalius Norkaitis

Visą savo gyvenimą mėgau piešti, tačiau rimtai tapyba susidomėjau tik 2017 metais. Tais metais nusprendžiau pradėti mokslus ką tik susikūrusioje Klasikinio Realizmo Ateljė.


Mane labiausiai žavi senųjų meistrų tapyba. Dauguma mano kūrinių yra įkvėpti būtent jų. Daug dėmesio skiriu jų darbų ir atlikimo technikos analizei. Nuolat gilinu žinias realistinio, anatominio piešimo, žmogaus kūno ir emocijų atvaizdavimo, taip pat paveikslo kompozicijos srityse. 


Dažnai piešiu pagal individualius užsakymus. Mano kūriniuose neretai atvaizduojamas žmogus, tačiau galite pamatyti ir natiurmortus, peizažus, užsiimu ir sienų tapyba. Didžioji dalis kūrinių nutapyti aliejiniais dažais, tačiau naudoju ir anglį, pieštukus, akrilinius dažus, taikau grizailio techniką. Taip pat nevengiu ir eksperimentuoti  aerozoliniais ar sienų dažais. Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą