Tadas Dromantas

Tadas Dromantas
Mano kūryba sąlygota introspekcijos ir remiasi kūrybiniais refleksijos​ iš vidaus į išorę ​principais. Man svarbios subtilios būsenos, jausenos ir įtaigus jų perteikimas profesionaliomis tapybos plastinėmis priemonėmis. Kūryboje vaizdais koduoju daug asociatyvaus mąstymo elementų ir aliuzijų, kurios sąlygoja loginį vaizdo reikšmės nutylėjimą ir žiūrovo gali būti skirtingai interpretuojamos. Dėl tos priežasties mano tapyba dažnai balansuoja tarp realistiškumo ir abstraktumo.


Kūryboje dominuoja atsparios laikui temos: ontologinės filosofijos, žmogiškųjų santykių, psichoanalitinės tematikos.
Labai vertinu amato profesionalumą, technikos galimybių išvystymą ir maksimalų plastinį kūrinio potencialo atskleidimą. Tai ypatingai svarbu darbų kolorito atžvilgiu, nes spalva yra viena svarbiausių tapybos meno dalių. 

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 6 iš 6
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą