Marius Abramavičius-Neboisia

Marius Abramavičius-Neboisia

"Kaip pamatyti pasaulį žvelgiant kitaip? Kaip išplėsti savojo pasaulio matymą bent dešimtąja dalimi? Mokslininkai tikina, kad žmogus įprastame gyvenime naudoja tik 3–5 procentus savo galimybių resursų – mato tik 3-5 procentus pasaulio, nes kita dalis yra jam nematoma, nepriimama, nežinoma ir neaktuali", – teigia menininkas M.Abramavičius ir siūlo  išplėsti savo pasaulio matymą, siūlo pažiūrėti jo akimis į pasaulį, prisiliesti prie nujaučiamo, įkūnyto per spalvas.


Marius Abramavičius-Neboisia gimė Vilniuje, augo Vilniuje ir dažnai gyvena Vilniuje, bet dar dažniau jis keliauja po tolimas ir artimas šalis. Marius yra surengęs per 60 individualių parodų įvairiose pasaulio vietose. Menininkas mėgsta statyti akmenų vertikales-bokštus, pagavęs vėją su aitvarais kelia į dangų didžiulius paveikslus-vėliavas.


Šiandien tapytoją, fotomenininką, keliautoją, rašytoją, poetą ir aitvarų meistrą Marių Abramavičių-Neboisia galima sutikti Užupyje ir Tibete, Azerbaidžane ir Graikijoje. Jį galima sutikti sielos kelionėse. 


 „Siela mato plačiai, mato daug daugiau, nei žmogus įpratęs matyti savo kasdienybėje, kurioje mums užtenka ir tų 5 procentų matomumo, – sako M.Abramavičius_Neboisia. – Kosminių sielos erdvių pajautimas mane lydi ne tik naktimis žvelgiant į žvaigždėtą dangų, bet ir kasdienybės laike žvelgiant į gyvenimo erdvę. Ši erdvė praplečia gyvenimo kontekstą. Žiūrėkite ir įsileiskite į save, arba nerkite į paveikslo gilumą ir patirkite“,- siūlo autorius.

Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 48 iš 89
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą