Aleksandr Jerochin

Aleksandr Jerochin

1983m. gimęs ir užaugęs Vilniaus mieste dailininkas Aleksandr Jerochin ikvepimą atranda iš miesto erdvės bei jo šurmulio, gamtos didybės,subtilumo. Lygiai taip pat dailininkas semiasi nemažai abstraktaus pobūdžio idėjų iš sapnų erdvės.
Drąsūs potepiai,autorine technika, pozityvi energija-visą tai yra modernūs ir šiuolaikiniai Aleksandro paveikslai, kurie gali puikiai papuošti namų interjerą bei nuspalvinti kasdienybę. Jo darbų yra įsigiję daug žmonių iš Lietuvos, Lenkijos, Anglijos, Irlandijos, JAV, Rusijos, Vokietijos.
Aleksandras taip kuria muziką,- kurioje atsispindi jo tapyba ir atvirkščiai. Muzika ir tapyba- kaip vientisas kurybos kelias.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 19 iš 19
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą