Angelija Eidukienė

Angelija Eidukienė

Ekspresyvūs, ryškūs, įsimintini ir „su polėkiu“ tapytojos darbai geriausiai atsiskleidžia minimalistinėse erdvėse ir moderniuose interjeruose, kai sukuriamas kontrasto ir priešpriešos efektas. „Polėkis“ - tokį raktažodį, o gal emocijos toną - ne tik kūryboje, bet ir gyvenime užduoda autorė


Tie, kurie susipažįsta su Angelijos Eidukienės kūryba pirmą kartą, smalsu sužinoti apie menininkės biografiją. Angelija gimė Latvijoje, lietuvių šeimoje. Polinkį menui paveldėjo iš savo tėčio, kuris taip pat tapė, piešė, drožinėjo. 


Angeliją kūrybiška aplinka supo ne tik namuose, tačiau ir mokykloje - ji lankė dailės užsiėmimus, dalyvaudavo įvairiuose tapybos konkursuose. Pabaigus mokyklą, nuo 1999 m. iki 2003 studijavo Vilniaus dailės akademijoje, 2003 m. Angelijai buvo suteiktas menų bakalauro laipsnis. 2007 metais įgyjo dailės magistro kvalifikacinį laipsnį.


Be tapybos Angelija jau dvidešimt metų kuria privačius interjerus. „Mano kuriami interjerai dažniausiai yra minimalistinio modernaus stiliaus, tačiau esu nemažai sukūrusi klasikinių bei modernios klasikos erdvių." Visgi, priešingai nei ramesni jos kuriami interjerai, Angelijos kūryba yra energinga, ekspresyvi, darbuose vyrauja intensyvus ir tonizuojantis koloritas, būdingi dinamiški potėpiai. Paveiksluose dažniausiai vaizduojami žmonės ir peizažai. Taip pat kūryba neatsiejama nuo augalų, kadangi menininkė yra Lietuvos dendrologų draugijos narė. „Augalai yra ne tik stipri mano domėjimosi aistra, tačiau jie man - tarsi meditacija, juos tapydama pradedu daugiau juos pažinti, perprasti jų charakterį.” 


Darbuose atsispindi platus menininkės kūrybos diapazonas - nuo abstrakcijų iki portretinių kompozicijų.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 15 iš 15
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą