Natalija Ranceva

Natalija Ranceva

Nuo vaikystės jaučiu trauką dailei, nors taip susiklostė gyvenimas, kad pasukau tiksliųjų mokslų keliu, kol ... dukra neįstojo į dailės mokyklą ir neužkrėtė manęs. Taigi 2018 m. baigiau Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokyklos suaugusiųjų programą.


Savo kūryboje nuolat ieškau savęs, išbandau įvairias technikas ir niekada neapsisprendžiu, kuri iš jų yra mielesnė, artimesnė, kuri yra „mano“, nes viską nulemia nuotaika – esu nuotaikos žmogus. Įkvėpimo semiuosi mane supančioje aplinkoje, viską turiu perleisti per save ir dalintis tuo, ką pati išgyvenu ir patiriu – savo abejonėmis, atradimais, nuostabą ar tvirtais įsitikinimais.


Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 27 iš 27
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą