Eglė Urbonavičiūtė

Eglė Urbonavičiūtė

Gimiau Klaipėdoje, Lietuvoje 1987 m. Galimybė gyventi šalia miško ir jūros atvėrė meilę gamtai su įvairiomis jos formomis. Mokiausi menų E. Balsio menų gimnazijoje, vėliau studijavau architektūrą Vilniaus dailės akademijoje. Man ypatingai patiko psichologija, stebėti kaip transformuojasi mintys, kaip jos gali virsti gyva muzika, vaizdu ar poezija.

Šios idėjos nuvedė prie meno terapijos, nepamirštant ir kitų terapijos sričių. Tai, kas gydo, tas atveda prie didesnės prasmės ir grožio. Man svarbu pažadinti sąmonę.

Mano meno darbai yra labai įvairūs, cikliški, kaip ir pati gamta. Vieni paveikslai trykšta gyvybine energija, juose ryškios spalvinės gamos, kiti daugiau meditatyvūs, giedri, įkūnijantys kantrybę ir vienatvės solidumą.

Džiaugiuosi, kai tenka piešti ar tapyti žmones. Dažnai matau juose tyrą šaltinį, tęsiantį savo misiją, unikalumą. Iš asmeninės perspektyvos, dailė, lyginant su kitomis meno rūšimis, yra labai tyli ir nuolanki. Tai medija vizijoms, įvairiems matymo kampams, jausmui ir mintims subrandinti ir perteikti. Svarbu sustoti ir patirti tylą, suvokti dėkingumo prasmę. Taip pat smagu, kai galiu pabendrauti su savo klientais, ar kelionė nuo paveikslo pradžios iki pabaigos būtų bendra patirtis, nuoširdus palinkėjimas, ar tiesiog trumpas pasisveikinimas.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 10 iš 10
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą