Dovilė Luk

Dovilė Luk

Dovilė Luk - jaunosios kartos tapytoja, kurios kūryboje nerasite vietos nuoboduliui: darbų nuotaika ir stiliai permainingi, spalvos ir tonai dinamiški, dažnai netikėti. Tapydama kūrėja derina ne tik giminingas spalvas. Jos darbuose galima pamatyti ir pačių netikėčiausių kombinacijų, todėl jos kūryba dažnai dinamiška, ekspresyvi.


Autorės darbuose persipina ne tik spalvos, tonai, bet ir nūdienai itin svarbios socialinės temos, egzistencinės problemos, būties trapumas ir laikinumas, taip pat aktualūs kasdieniai klausimai: monotonija, savęs ieškojimas šių dienų pasaulio kontekste.


Per tapybos prizmę kūrėja nuolat bando užmegzti dialogą su pasauliu. Kiekvienas žmogus jos kūryboje gali matyti skirtingai, tačiau jį interpretuoti, suprasti, išjausti savaip. Ir tai suteikia balsą ir svorį menui.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 6 iš 6
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą