Liudvikas Pocius

Liudvikas Pocius

Liudvikas Pocius, vyresnės kartos dailininkas (g. 1940 m.), 1959-1966 m. Valstybiniame dailės institute studijavo tapybą ir monumentaliąją dailę. Savarankiškos kūrybos pradžioje kūrė vitražus viešosioms erdvėms, dalyvavo parodose.


Nuo 1967 m. yra Dailininkų sąjungos narys, turintis Meno kūrėjo statusą. Dailininkas kurį laiką dirbo administracinį darbą Dailės fonde ir Kultūros ministerijoje, buvo kelių ekspertinių meno tarybų narys. Nuo aštuntojo dešimtmečio labiau įsitraukė į tapybą. Dalyvavo parodose Lietuvoje ir užsienyje. Jo paveikslų yra įsigijusios įvairios įstaigos, Lietuvos ir keliolikos užsienio šalių dailės mėgėjai ir kolekcionieriai.L. Pociaus tapybai būdingi tie patys plastiniai ir stilistiniai principai kaip ir jo monumentalios-dekoratyvinės dailės darbuose, aiškus piešinys, subalansuota spalvinė visuma, aktyvių - pasyvių elementų pusiausvyra.Dailininkas reiškiasi visuose tapybos žanruose, tačiau pirmenybę teikia portretui.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 13 iš 13
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą