Nomeda Balasevičiūtė

Nomeda Balasevičiūtė

Menininkė gimė ir gyvena Kaune, kur lankė muzikos, vėliau - M. Martinaičio keturmetę vaikų dailės mokyklą. Nuo vaikystės svajojo apie iliustracijas vaikams, ir tai su kaupu išsipildė. 1988 baigusi Vilniaus Dailės institutą Nomeda piešė iliustracijas „Genio“ žurnalui, „Tuko“ laikraštukui. Vėliau įkūrė ir savo vaikiškų knygų leidyklą, pirmajai dukrai Jūratei ir kitoms to amžiaus Lietuvos mergaitėms leido laikraštėlį, vėliau virtusį žurnalu „Pepė“. Po to sekė knygelės, kurioms Nomeda ne tik piešė iliustracijas, bet ir kūrė tekstus. Šiuo metu dailininkė moko studentus  grafinio dizaino meistriškumo Kauno kolegijoje ir vis dar realizuoja save kūryboje.


Dailininkė mėgsta išbandyti naujas technikas ir formas. Paskutiniu metu traukia aliejinės tapybos paslaptys, tik drobėse kartais vis dar jaučiami iliustracijos pėdsakai; dažnai įsuka ir kiti dailės išraiškos būdai, lyg skulptūriniai – konstrukciniai pokalbiai su niekam nebereikalingais daiktais, pavirstančiais į netikėtas transformacijas.


Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 14 iš 14
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą