Kristina Trumpienė

Kristina Trumpienė

Ilgą laiką buvau atitrūkusi nuo kūrybinio darbo, bet niekaip to padaryti negalėjau savo mintyse. Labai vertinu meną ir žmonių meninę išraišką. Visada tenka susidurti su spalvų deriniais tiek darbe, tiek buityje, tiek gamtoje.

Šiuo metu, išpildžiau savo svajonę galėdama kurti ir tapyti, ir taip išreikšti savo svajonę drobėje. Savo namų sienas, pirmoje eilėje, išpuošiau paveikslais. Man labai svarbu dvelkianti šiluma iš paveikslų, o taip pat, kad jie puoštų interjerą. Nes tai, visų pirma, labai svarbus puošybos elementas.

Mane žavi tiek energingos spalvos, tiek ramios švelnios spalvos. Vengiu liūdnų ir niūrių temų, kad neužgožtų mūsų liūdesys, dvelkiantis iš paveikslų.

Mėgstu tapydama eiti koja kojon su mada. Su nauja interjero mados tematika.
Ir esu labai laiminga galėdama tai daryti.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 10 iš 10
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą