LinaVai

LinaVai

Stebėjau savo Svajonę, kuri buvo taip toli kaip mėnulis. Pažiūrėjus iš kitos pusės, pamačiau, kad ant jos stoviu. Dabar - tapau. Tapau su noru, kad paveikslas neštų emociją, būtų gyvas ir reikalingas.


Kas buvo prieš tai? Gimiau ir "augu" Vilniuje. 2005 m. baigiau magistrantūros studijas VDA , įgijau dizaino specialybę. Baldų, interjero projektavimas, grafinis dizainas, ar kartoniniai žaislai- visada mano darbas buvo susijęs su kūryba ir komandiniu darbu. Jaučiu dėkingumą, kad likimas dovanoja puikius žmones šalia, kurie palaiko, pataria, padrąsina, skatina augti. Taip nutiko ir su tapyba. Turėjau du mokytojus, kurie man įkvėpė drąsos, lengvumo ir laisvės. Su tapyba atradau vidinį stabilumą ir ramybę. Taip sava yra kalbėti spalvomis ir potėpiais. Vadinasi " Tai Yra Tai". 

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 10 iš 10
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą