Malgožata Mozyro

Malgožata Mozyro

Mano paveikslai yra mano asmenybes išraiška. Esu cholerikė - pasižymiu nuotaikų kaita, aukštu aktyvumu, esu jausminga, romantiška, ekstravagantiška asmenybė, o mano emocinis jautrumas padidintas. Taigi mano temperamentas matosi ir paveiksluose - jie yra labai išraiškingi, pasižymi stipriom linijom ir spalvom. Mano paveikslai tinka stiprios asmenybes žmogui, pagyvina blankų namų interjerą, priduoda gyvenimui prieskonių.

Tapyba man yra savotiška meditacija - tapydama pamirštu apie visą pasaulį; galiu pasakyti, kad ko gero tai yra vienintelis momentas, kada jaučiuosi pilnai būdama čia ir dabar.

Mano dar viena aistra yra kelionės, kur dažniausiai labai daug fotografuoju. Ko gero pamatyti dalykai, spalvos, faktūros, pojūčiai irgi atsispindi mano paveiksluose.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 13 iš 13
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą