Irena Šarkuvienė

Irena Šarkuvienė

Kūryba – mano gyvenimo variklis, kuris skatina nuolat tobulėti, siekti aukštesnių tikslų ir visuomet atrasti ką nors naujo. Tai tarsi nenutrūkstantis procesas. Kiek galiu save atminti, visą savo gyvenimą, nuo pat mažumės, piešiu. Per savo kūrybinį gyvenimą esu išbandžiusi įvairias meno rūšis: tapybą, keramiką, kalvystę, juvelyriką, skrynių restauravimą, audimą ir daugybę kitų amatų bei menų.


Baigiau Telšių taikomosios dailės technikumą. Įkvėpimą savo kūrybai randu gamtoje, kuri kupina įvairovės, kaitos, spalvų ir gyvumo. Visą tai, ką jaučiu, ką matau, svajoju ar įsivaizduoju perteikiu savo kūryboje.


Mano kūryba įvairiapusė – nuo šiltų, spalvingų ir realistiškų tapybos darbų iki dinamiškų grafikos abstrakcijų.


Esu surengusi virš 20 parodų įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Mano sukurti paveikslai ir kiti dirbiniai puošia daugybę namų ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose užsienio šalyse.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 17 iš 17
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą