Svetlana Ovinova

Svetlana Ovinova

Svetlana Ovinova (1970 g.m.) – profesionali dailininkė pelniusi europinį pripažinimą.


Gimė vokiečių tremtinių šeimoje Kazachstane. Savo kūrėjos pašaukimą Svetlana suprato jau vaikystėje. Būdama vos 3-jų metuku, jau piešė perskaitytų pasakų ir iš jų kilusių fantazijų iliustracijas. Kūrybinė aistra vystėsi ir stiprėjo. Svetlana nuosekliai ėjo savo kūrybos keliu.


1987 m. su pagyrimu baigė meno mokyklą. 1991 m. puikiai baigė Samaros meno kolegiją. 2000 metais aukščiausiu įvertinimu baigė klasikinę Sankt Peterburgo menų akademiją. 


Savo darbus eksponuoti pradėjo nuo 1996 metų ne tik Rusijoje, bet ir Europoje. S. Ovinovos kūrinių yra privačiuose meno kolekcijose Lietuvoje, Olandijoje, JAV, Švedijoje, Anglijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Turkijoje.


Didžiąją Svetlanos kūrybos dalį sudaro paveikslų ciklai, atlikti skirtingomis technikomis: aliejumi, tempera, akvarele. Kiekvienas ciklas, ar tai būtų moterų portretai, ar gamtos peizažai, ar miesto vaizdai, yra išskirtinis savo kūrybos filosofija ir estetizmu. Piešiant akvarele, dailininkė naudoja ypatingus, itin retai pastaruoju metu naudojamus būdus ir specialų, 50 metų senumo popierių, kas suteikia jos retro portretams unikalų autentiškumą. Aliejaus tapyboje dažniausiai naudojama technika – „išfokusavimas“.


Svetlana surengė 29 personalines parodas iš kurių 21 – Lietuvoje. Taip pat, S.Ovinovos darbai dalyvauja daugelyje bendrų tarptautinių parodų.


Asociacijos LATGA narė.


Jos paveikslai gali tapti išskirtiniu namų ar biuro interjero bei meno kolekcijos akcentu.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 48 iš 70
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą