Anya Dee

Anya Dee

Anya Dee - kylanti mados iliustratorė, viena iš nedaugelio šios Lietuvoje dar tik nedrąsius pirmus žingsnius žengiančios srities atstovė. Savo kūriniuose ekspresyviais potepiais ji įamžina subtilų mados grožį, ją įkvepiančias asmenybes ir stiliaus detales. 


Jos kūrybinis kelias prasidėjo nuo 4 metų amžiaus, kai ji susipažino su teatro užkulisiais. Aktyvus dalyvavimas mokyklinio teatro spektakliuose padėjo įgauti pasitikėjimo savimi ir drąsos. Natūraliai išsivystė susidomėjimas ir kitomis meno šakomis: šokiu, muzika ir piešimu.


Didžioji vaikystės dalis išgyventa, išjausta tapybos pleneruose, kur teko iš arčiau susipažinti su gamtos grožiu. Tai buvo pirmi žingsniai pažinties su piešimo pagrindais.


Sėkmingai pradėjusi savo kelią mados fotografijoje, ji pratęsė studijas Vilniaus dailės akademijoje vizualinio dizaino fakultete, taip pat įgijo žinių stiliaus ir makiažo srityse Bogomolov Image School Rygoje.


Aštuoneri metai tyrimų, praradimų ir išvadų atvedė ją į naują savęs pažinimo sritį, kuri padeda tiksliau išreikšti savo mintis. 


Mados iliustracija tapo visos iki šiol sukauptos energijos ir patirčių rezultatu, padėjo surasti pusiausvyrą tarp grožio, mados ir fotografijos, davė galimybę pasidalinti visiškai nauja vizija su žiūrovu.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 8 iš 8
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą