Rimas Bružas

Rimas Bružas

Rimas Bružas - žurnalistas, režisierius ir motociklininkas.


Į paveikslą autorius sudeda ne technikas ir spalvas, bet išpaišo jį savo patirtimis ir jausenomis. Tai labiausiai jaučiama paveikslo dalis.


Stebint žurnalisto piešinius, išties sunku pastebėti, ar jų autorius yra profesionalas, ar ne. Tačiau R.Bružas pabrėžia šio amato nesimokęs, tiesiog per daugelį metų profesinės veiklos išlavinęs savo žvilgsnį.


„Tai yra vizualika, todėl to kažkaip nesureikšminčiau. Manau, kad daugelis žmonių, dirbančių su vizualika, vienaip ar kitaip turi gebėjimus. Tai yra tas pats žanras“, – sako jis.


„Viskas ateina su patirtimi, su praktika. Pamatai, kad galima vienaip, galima kitaip, tada bandai paprastesnį dalyką ar pabandai priimti iššūkį. Tokiu klaidų principu stumiesi, irkluojiesi į priekį“, – patirtimi dalijasi vyras.


Įvertinkite autoriaus darbus!

Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 7 iš 7
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą