Rytis Garalevičius

Rytis Garalevičius

Norėčiau turėti daug rankų, kad galėčiau į jas paimti daug teptukų ir mintims nebereikėtų laukti ir senti, kol jos ištikš ant drobės.


Norėčiau įkvėpti stebuklingo oro ir iškvėpti spalvų ornamentus, tamsius ir šviesius, ryškius ir blankius, spindinčius saulės šviesoje ir išnykstančius debesyje.


Tapyba - tai magiškas būdas materializuoti tai, ką matai, jauti ar įsivaizduoji.


Tapyba - laisvė, kupina dažų kvapo, jaudulingo nerimo stovint prieš drobę. Tai klausimas sau - ar turiu ką pasakyti, o gal teisingiau - ar noriu ką pasakyti.


Tapyba - tai galimybė slidinėti žaviais paviršiais arba skausmingai brautis į gilumą.


Mėgstu stebėti, kaip šviesa glosto spalvą, tai mane be galo žavi ir įkvepia, o gėlių žieduose šis šokis ypatingai kerintis.


Todėl ir renkuosi tapybą, kai norisi turėti daugybę rankų, kurios teptukais diriguotų drobėje.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 12 iš 12
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą