Mantas Čepauskis

Mantas Čepauskis

Mantas Čepauskis tapo skirtingu stiliumi - kiekvienam paveikslui parenka skirtingus potėpius atitinkančius siužetą, todėl kiekvienas darbas ypač originalus, turi savitą energiją.

Menininko darbuose yra iškeliamos ne tik žaismingos, bet ir rimtos filosofinės temos - nors ir pasislėpusios po vaikiškais veidais. Tai ir žmogiškoji egzistencija, laiko klausimas, ilgesys, žmogaus įvairiapusiškumas, mokėjimas visada stebėtis, o ne priimti gyvenimą kaip savaime suprantamą dalyką.

Tapytojas savo darbuose perteikia dvi gyvenimo puses (o kartais ir daugiau), kurios nuolat persipina ir keičiasi viena su kita.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 24 iš 24
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą