Eglė Lipinskaitė

Eglė Lipinskaitė

Tapyboje spalva tikriausiai pagrindinis kuriamos istorijos liudytojas. Menininko sielos monologo parankinis. Spalvos pagalba mezgamas dialogas su žiūrovu.
Mano kūryboje dominuoja mėlyni tonai, padedantys atskleisti savitą meninį pasaulėvaizdį, kupiną šviesos, jausmų, nostalgiškų vaizdinių, prisiminimų, fiksuojamos nuotaikos, akimirkos, būsenos, kurios tarsi sukuria paslapties atmosferą, įtraukia į pasakojamą istoriją.
Ar vedamas spalvos žmogus keliauja sielos labirintais, ieškodamas tiesos, harmonijos, ramybės, ar pasiekęs dvasinę pusiausvyrą pradeda suprasti mėlyną spalvą, kuri tarsi miražas virpa aplink mus, bet gal tai tik vizija, smegenų pokštas?
Man kūryba - ne tik spalvų, faktūrų ir kompozicijos darna. Tai supančio pasaulio transformacija į savitus vaizdinius, subjektyvų meninį tekstą.

Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 48 iš 66
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą