Algimantas Černiauskas

Algimantas Černiauskas

Tapyba, anot dailininko, tai – formos ir tonai. Horizontalios ir vertikalios linijos harmoningai ir tvirtai dėliojasi viename paveiksle, o kitame, atradus įstrižą liniją, – jau kita vibracija, kita nuotaika, kitas efektas.


Kūryba A. Černiauskui – bendros laimės ir bendro džiaugsmo paieškos. „Tarsi tapyčiau tamsą dėl to mažo šviesos spindulėlio. Tamsa yra amžina, o šviesos šaltiniai laikini ir trapūs, bet tai nereiškia, kad neturėtume jos siekti.“ Ir priduria - „tapyti mokiausi apčiuopomis. Akimis gniaužiu tai, ko neišlaikau rankomis. Prieš keletą metų pradėjęs tapyti saulėtekius - stebiu jų inercinę mutaciją tapybos plastikoje. Šie paveikslai - tai komforto žvilgsniui paieškos."


Menininkas aktyviai kuria ir dalyvauja parodose.


Autorius(-ė) yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys
Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 9 iš 9
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą