Vaida Varnagienė

Vaida Varnagienė

Vaida yra baigusi Klaipėdos Verslo ir Technologijų Kolegiją (Kraštovaizdžio dizainas) ir Klaipėdos Universitetą (Kraštovaizdžio architektūra, miesto ir kaimo planavimas). Vaida dirbo kaip kraštovaizdžio dizainerė ir architektė daugiau nei dešimt metų. Į Airiją ji atvyko 2007-siais, kur studijavo Vaizduojamąjį meną (BA Honours Fine Art) Dublino Technologijų Institute (Dublin Institute of Technology), kurį sėkmingai pabaigė 2015-siais metais.


Dailininkė derina kelias atskiras meno sritis, tokias kaip tapyba, grafika, piešimas, fotografija, skulptūra ir instaliacija. Šiuo metu menininkė gyvena ir kuria Dubline (Airija), tačiau yra kilusi iš Klaipėdos (Lietuva).


Vienos is svarbiausių menininkės užduočių yra eksperimentuoti, derinti skirtingas meninės išraiškos priemones, bei siekti kuo efektyviau išreikšti dekoratyvines skirtingų meno rūšių funkcijas. Taip pat, jungiant skirtingus metodus, menininkė ieško mišrios technikos derinio, geriausiai atspindinčio jos idėjas.


“Mano interesas yra stebėti ir analizuoti kultūrinius, filosofinius ir aplinkosaugos klausimus bei suprasti juos. Atskirų meno sričių pagalba, panaudojant simbolizmą bei semiotikos kalbą, savo darbuose aš stengiuosi perteikti šiuolaikinio pasaulio, mitų ir fantazijos mišinį. Aš noriu išplėsti ribas tarp realybės ir vaizduotės: utopija, distopija, heterotopija, alchemija ir iliuzija - tai pagrindinės temos naudojamos mano darbuose.


Aš kalbu vizualiųjų menų kalba, nes mano manymu, menas yra priežastis ir būdas tyrinėti, svarstyti, mąstyti ir estetiškai išreikšti pasaulį, supantį mane.” – sako menininkė.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 23 iš 23
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą