Gilles Vuillard

Gilles Vuillard

Gilles Vuillard (1970 m.) yra kino režisierius, kompozitorius ir tapytojas kilęs iš Prancūzijos, bet šiuo metu kuriantis Berlyne ir Kaune.2012 metais gyvendamas Niujorke dailininkas sukūrė didelių, modernių darbų serija "Naujasis Amsterdamas"
Šiuo metu Gilles Vuillard dirba su poetiškais, eksperimentiniais filmais naudodamas analogines kameras.
Taip pat kuria muziką kitų režisierių filmams.

Dailininkas Gilles Vuillard (Žilis Viujaras) Kaune gyvena nuo 2001 metų. Iš Prancūzijos čia jį atvedė meilė lietuvei moteriai, bet apie asmeninį gyvenimą jis spaudai atvirauti nelinkęs, o į kūrybos pasaulį mielai įsileidžia.


Įsikūręs laikinosios sostinės dvasia alsuojančiame Žaliakalnyje menininkas čia atrado ir daugybę jam iki šiol neregėtų kūrybos objektų. Tai mediniai pastatai: prieškarinės vilos su bokšteliais, balkonais, verandomis, ar tiesiog paprasti vienaukščiai nameliai su anttrobiais, erdvūs dviaukščiai medinukai. Kai kurie išpuoselėti, kai kurie apšiurę, bet nepraradę savo jaukaus žavesio, kuris ypač ryškiai atsiskleidžia prancūzo dailininko paveiksluose.


Galerijoje pristatome dviejų periodų Gilles Vuillard tapybą - pirmojo ir antrojo. Pirmajame periode autorius tapė Kauno Žaliakalnio namukus, o antrajame jo kūryba pamodernėjo ir persikėlė į... Niujorką. Pasidairykite galerijoje ir įsigykite puikius prancūzų menininko darbus už ypatingai gerą kainą!


DELFI straipsnis apie ankstyvają Gilles kūrybą ČIA.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 7 iš 7
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą