Antanas Virginijus-Krištopaitis

Antanas Virginijus-Krištopaitis

Aš esu Antanas Virginijus Krištopaitis. Gimiau 1948m. Klaipėdos rajone. Su pertraukomis tapau nuo šešiolikos metų. 1968m. baigiau Klaipėdos politechnikumą. Nuo 1968 iki 1974 gyvenau ir dirbau Rygoje, tuo pat metu lankiau Latvijos dailės akademijos piešimo, tapybos ir kompozicijos kursus. Nuo 1974m. užsiimu aktyvia menine veikla Lietuvoje. Esu surengęs apie 50 asmeninių parodų Lietuvoje, Rusijoje, Latvijoje, Japonijoje. 2009m. Lietuvos kultūros ministerija suteikė man meno kūrėjo vardą.


Esu tapęs aliejumi, pastele, tačiau šiuo metu tapau tik akrilu. Spalvomis išreiškiu pasąmonės vingius. Pradėdamas darbą nuo materialaus, vedu iki abstrakcijos, o po to vėl išnyru, lyg nardytojas ir materializuoju piešinį, tik kitame lygmenyje. Įkvėpimo semiuosi iš gamtos. Dažnai pradedu nuo gamtos, paskui interpretuoju ir pridedu filosofinio gylio. Moteris ir žmogus man taip pat yra gamtos dalis. Mano paveikslai energetiškai aktyvūs ir dažniausiai veikia pozityviai. Nesu orientuotas vien į pardavimą, greitą darbą ar uždarbį, kaip tai daro kai kurie gatvės dailininkai. Patinka daug kitų, rimtų menininkų darbų, kurių parodose lankausi dažnai. Tapymas man - dvasinis gyvenimas, perėjimas į kitą būseną, kur galiu užmiršti žemiškas realijas.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 48 iš 48
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą