Aurina Griciūtė-Paškevičienė

Aurina Griciūtė-Paškevičienė

Baigė Kauno St. Žuko taikomosios dailės technikumą ir įgijo dailininkės apipavidalintojos specialybę. Gyvena ir kuria Utenoje.
Tapyba jai kaip meno terapija ir saviraiškos laisvė. Paveikslai puikiai atspindi ją pačią, jie tarsi dienoraštis, kuriame piešiniu ir spalva išliejami visi potyriai ir jausmai.
Dailininkė mato pasaulį tarsi nuaustą iš pasakų - gerą, pilną džiaugsmo ir šviesos. Ją labiausiai dominanti tema - moteris, žavinga, paslaptinga būtybė.
Darbai kupini jausmų, nuoširdūs, kerintys savo spalvomis ir fantazija, juose daug dėmesio skiriama smulkioms detalėms ir puošybos elementams.

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą