Martyna Jančaitytė

Martyna Jančaitytė
Martyna Jančaitytė - jaunosios kartos menininkė iliustruotoja. Baigusi taikomosios grafikos studijas Vilniaus dailės akademijoje šiuo metu specializuojasi mados iliustracijos srityje.


Menininkės kūrybos laukas - įvairūs žmogiški potyriai, nuobodulio estetika ir mada. Rūbas ir portretas visada buvo svarbi išraiškos priemonė Martynos kūryboje, o geriausiai ji jaučiasi kurdama savitas mados interpretacijas. Kūryboje ne tik perteikiama tai, kas jos manymu, mados pasaulyje šiandien yra svarbiausia, bet ir atvaizduojami įvairūs asmeniniai ir aplinkos potyriai. Mados iliustracija leidžia tarsi nutolti nuo koncepcijos, bet suteikia autorei galimybę gilintis į stiprią vizualizaciją, perteikiant kritinį požiūrį į madą, grožį ir asmenines vertybes. Autorės kūryba pasižymi intuityvumu, dėmesiu detalėms ir santūria ekspresija.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 6 iš 6
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą