Rasa Diemedžio

Rasa Diemedžio

Esu baigusi keramikos studijas Dailės institute. Vis dėl to ilgai ieškojau meno rūšies, kuri būtų artimiausia mano sielai. Kai gyvenimo kelias atvedė prie Rytų filosofijos studijų - iš naujo "atradau" ir Rytų meną, kurio estetika žavėjausi dar mokyklos laikais.
Kelis tūkstančius metų egzistuojančiai dailei vienas svarbiausių principų - dvasinis elementas. Gamtos spalvų ir formų traktavimas suteikia darbams harmonijos ir pozityvų pradą. Vaizduojami objektai, atrodo paprasti ir kasdieniški - tuo pačiu jie atskleidžia gamtos reiškinių unikalumą.
Dažnai darbuose naudoju trumpus poetiškus trieilius - haiku. Tai tarsi poezijos "stop" kadrai, įamžinantys akimirkos svarbą ir jungiantys kelių Rytų šalių menų tradicijas į visumą. Laikausi tradicijos prieš paimant teptuką - pamedituoti, o ir visas tapybos procesas yra meditacija. Tikiuosi, kad ir darbai skleidžia ramybę ir harmoniją.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 -
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą