Marija Giliova

Marija Giliova

Marija Giliova yra dailininkė-iliustruotoja, dailės terapijos praktikė- konsultantė. Aktyviai dirba soc. sferoje, studijuoja meno terapijos metodus ir taiko juos praktikoje. Fotografuoja.

2013 m. baigė dailės (dizaino) studijas Šiaulių universitete, 2015 m. gavo kūrybinių industrijų magistro laipsnį, Vytauto Didžiojo universitete. Domisi psichologija, psichoterapija, socialiniais-meniniais projektais, vaikų literatūra, knygų iliustravimu bei fotografija. Nuolatos gilina savo žinias bei įgūdžius, dalyvaudama įvairiuose seminaruose ir mokslo konferencijose.


2018 m. baigė kvalifikacijos kėlimo programą "Meno terapijos metodai, skirti psichologiniam konsultavimui, socialiniame, pedagoginiame darbe bei sveikatos apsaugos srityje", 165 ak. val., Maskvos pozityvių technologijų ir konsultavimo institutas.


"Esu dinamiška ir ekspresyvi, tačiau šias gyvybe bei energija pulsuojančias savybes slopina mano jautrumas ir švelnumas aplinkai. Aplinka, kuri iš prigimties yra Kūrinijos grožis, paslaptinga ir skirtinga, turi didelę reikšmę mano kūrybai. Ji be galo kintanti, keičiasi kartu su manimi ir kaskart prabyla savo kalba, savaip įamžinanti unikalią akimirkos istoriją. Mano kūryba - tai vidinių išgyvenimų bei pokyčių versmė, kurioje kiekviena detalė turi savo simbolinę reikšmę, patirtą jausmą, skonį bei kvapą. Didelį dėmesį skiriu žmogaus vidinio pasaulio supratimui, santykiams, prasmės ieškojimui ir savianalizei. Man patinka tyrinėti įvairias temas ir gilintis į mane supantį pasaulį, žmones, gyvenimiškus įvykius ir jų reikšmes, tarpusavio ryšį. Vertinu kūrybos procesą ir tai, ką jis atveria. Dažnai kurdama neįsivaizduoju koks bus galutinis rezultatas. Tačiau stengiuosi kiekviename darbe užkuoduoti svarbią žinutę. Žinoma paliekant vietos ir žiūrovo interpretacijoms, minties pratęsimui, apmąstymams. Nors kuriu nuo mažų dienų, panaudodama tai, kas tik papildė mano kūrybinę kelionę patirtimi, žiniomis bei eksperimentais, esu įsitikinusi, kad tikroji kūryba gimsta paprastoje kasdienybėje ir žmogaus širdies gelmėse. "

Plačiau apie mano kūrybą: http://www.laimingai.lt/single-post/2017/11/26/Iliustracijos-pasaulyje-laim%C4%97-svarbiau-nei-s%C4%97km%C4%97


Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 18 iš 18
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą