Arvydas Martinaitis

Arvydas Martinaitis

Darbai tapyti ekspresyviai, jų centrinė kompozicija abstrakti, iš gausybės raibuliuojančių spalvų dėmių susiformavę chaotiški pavidalai (žiūrovo įsivaizduojami arba paties tapytojo kur ne kur specialiai grafiškai nubrėžti) sudaro įvairialypės, tirštos ir daugiasluoksnės minios įspūdį. „Visko čia daug”.

Ir tikrai, nuo nejaukios tuštumos pojūčio tapytojo darbai nutolę šviesmečiais, veikiau viskas atvirkščiai: pripildyta erdvė, kad ir tamsesnių, drastiškesnių spalvų, „apsunkusių” pavidalų, prieš mūsų akis veriasi, kaip ir paties tapytojo temperamentas - labai optimistiškai ir nuotaikingai. Ši gausybė - tarsi nuotykis, galimybė ir sau išsirinkti iš paveikslo fragmentą, vietą, į kurią žvelgiant galėtum pamąstyti ne tik kaip tai padaryta, bet ir kam, dėl ko tai daroma.

Autoriaus tapybos darbų yra įsigiję tiek Lietuvos, tiek užsienio meno gurmanai.

Autorius(-ė) yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys
Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 48 iš 199
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą