Rasa Bartaševičiūtė

Rasa Bartaševičiūtė

Vilniaus dailės akademijoje 2005 metais baigiau tapybos studijas. Intensyviai dalyvauju meninėje veikloje, laimėjau Lietuvoje rengtą meno konkursą ir važiavau pristatyti savo tapybos darbų Italijos bienalėje. Dalyvauju grupinėse parodose, taip pat rengiu savo personalines tapybos parodas. Mano darbai keliauja po visą pasaulį.

Savo kūrybos istorijoje išskiriu du laikotarpius: ankstyvąjį ir dabartinį "Apie žmones". Ankstyvasis etapas, tai mano praeitas tapybos laikotarpis, atspindys to, kas man svarbu: tai spalvų santykiai, potėpiai, refleksijos būdų paieška virtusi ekspresyviu minimalizmu. Spalvomis bei potėpiais tyrinėjau nebūtį, stengiausi atskleisti, kad mūsų kasdienybė neatrasta iki begalybės.

Dabartinis mano kūrybos etapas "Apie mane supančius žmones". Tapydama pasakoju apie jų patirtis, emocijas ir kaip aš juos matau ar pati jaučiu save tarp jų.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 15 iš 15
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą