Saulius Ginetas

Saulius Ginetas

Saulius Ginetas - jaunas ir energingas Menininkas kuris savo kūrybos kelią pradėjo susižavėjęs spalvų ir formų pripildytu gatvės menu - graffiti.

Savo įgūdžius lavino Kauno Antano Martinaičio dailės mokykloje, kurioje ir buvo atidaryta pirmoji menininko paroda.

Autoriaus tolimesnė karjera vystosi tarp Anglijos ir Lietuvos. Autoriaus kūrinius galima išskirstyti į dvi dalis: piešiniu bei tapybą.

Piešiniuose dažniausiai vaizduojami abstraktūs personažai ir urbanistinės temos su lengva ir taisyklių nevaržoma ekspresija.

Tapyboje atsiranda graffiti stiliaus personažai, spalvingi ir kūrybingi. Labiausiai įsimintina Sauliaus paroda buvo atidaryta aukščiausiame Londono taške - "One Canada Square" dangoraižyje.

Įvertinkite jaunojo menininko kūrybą!

Straipsniai: 15min.lt

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 14 iš 14
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą