Gediminas Pašvenskas

Gediminas Pašvenskas

Gediminas Pašvenskas – jaunas skulptorius, savo kūryboje aštriu žvilgsiu žvelgiantis į jį supančią aplinką. Darbuose nevengiantis ironijos ir minkšto pasišaipymo tiek iš savęs paties, tiek ir iš sutiktų gyvenimo pakeleivių.

Menininko kūriniuose darniai susijungia tradicinės skulptūrai naudojamos medžiagos (bronza, akmuo, granitas) su inovatyviais kompoziciniais sprendimais: gatavų (vadinamųjų "ready-made") objektų panaudojimu, seno ir naujo sugretinimu, skrupulingu skulptūrų išbaigimu. G.Pašvenskas kūrinius paįvairina medžio, stiklo invazijomis. Jaunas kūrėjas yra dalyvavęs grupinėse parodose Lenkijoje, surengęs keletą personalinių parodų Lietuvoje, tarp jų – ir gimtojo Kauno galerijose. Atokvėpio akimirką – pokalbis su dailininku apie kūrybos idėjas, formas ir perspektyvas.

Apie autorių skaitykite daugiau "Kauno dienoje"

Autorius(-ė) yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys
Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 3 iš 3
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą