Ugnius Motiejūnas

Ugnius Motiejūnas

Ugniaus Motiejūno darbuose išgyvenama spontaniška dailininko kūrybos išraiška keliasluoksniais teptuko vingiais bei tonų kontrastais.

Dailininko kūryboje vyrauja šilti atspalviai. Šalti atspalviai žybteli vienoje ar kitoje drobės vietoje pagyvindami dailininko abstraktą. Kūriniai nostalgiški ir tuo pačiu veržlūs.


"<...>Ugnius Motiejūnas savo kūriniuose vaizduoja įvairius objektus ir formas, kurių atitikmenis realybėje galima tik bandyti įsivaizduoti. Geometrinių formų gausa, ryškios, tačiau tamsokos spalvos ir jų pasikartojimai sukuria įspūdį, jog stebime kažką, kas vystosi ir auga tiesiog mums prieš akis. Viskas pinasi, iš vieno darinio kuriasi kitas ir taip be pabaigos, kol viskas vėl grįžta į pradinę padėtį. Ritmiškai, pasikartojant ir nesustabdomai.

Itin įdomu Ugniaus Motiejūno kūriniuose ir tai, kaip jis sugeba laviruoti tarp spalvinių dėmių. Vienur, geometrinius objektus užpildo viena spalva, o kitur menininkas imasi žaidimo su dažais ir kombinuoja įvairiausias spalvas, taip sukurdamas kūrinio gylio ir tūrio įspūdį, kol galiausiai prieš žiūrovo akis atsiveria Ugniaus Motiejūno ritmo kupinas pasaulis. "


Menotyrininkė Neringa Krikščiūnaitė

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 30 iš 30
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą