Junija Galejeva

Junija Galejeva

Junija Galejeva – dailininkė ir muzikė, tapytojų grupės "Devyni vėjai" narė.


Junijos paveikslai- kupini gyvybės, emocijos, nesuvaidinto ritmo ir tapybinės plastikos. Į juos nenuobodu žiūrėti, kas kart atsiskleidžia vis kitos paveikslo pasakojimas, kita erdvė, kuri lyg ir nurodo į peizažą, tačiau kalba apie būsenas, pasąmonės erdves, nepažintus/neapibrėžtus jausmų užkulisius. Junijos Galejevos tapyba atvira žiūrovo interpretacijai, ji pajėgi kalbėti didžia, santūra tapybos kalba. "Nematau didelio skirtumo tarp muzikos ir dailės. Muzikantai kalba apie melodijos piešinį, orkestruotės spalvas, dailininkai – apie spalvų sąskambius, ritmus, vieni ir kiti – apie harmoniją, kakofoniją, formą, akcentus ir t.t. Garsų deriniai jaudina panašiai kaip spalvų sąskambiai. Tapyboje, kaip ir muzikoje yra šviesos ir šešėlių žaismas, linijų kontrapunktas, kontrastai ir konfliktai, mintys, emocijos, aistros, būsenos. Tapyba moko matyti, kaip muzika moko klausytis, išgirsti.


Manęs dažnai klausia ką norėjau pavaizduoti viename ar kitame paveiksle. Jeigu mokėčiau išsakyti tai žodžiais, tuomet pasirinkčiau literatūrą, ne tapybą. Ir žiūrint kitų paveikslus manę pirmiausiai domina ne tai, ką autorius norėjo pasakyti, o tai, ką paveikslas sako man. Kviečiu savo žiūrovus nesistengti racionaliai suprasti kas pavaizduota, ar atspėti mano mintis. Kviečiu žiūrėti į paveikslą atvyra širdimi, taip, kaip yra klausomasi muzikos." 


J.Galejeva 


Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 48 iš 63
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą