Kovos klubas Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Kovos klubas”

Technika: Mišri technika, popierius, 2020
Dydis: 18x24 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


"Nors ir Vilniaus Dailės Akademijoje baigiau monumentaliosios dailės studijas, turiu begalę grafiškumo savo braiže. Mane žavi vieno bandymo veidrodinis linijos bei augalo atspaudas. Kiekviena linija tampa tikra ir neperdaroma. Aš naudoju permatomą popierių, ta patį motyvą perpiešiu keletą kartų. Sluoksniuoju savo piešinius, stumdau išgaudama vis kitokias variacijas. Tas popieriaus pieno baltumas, rūkiškumas mane užburia. Isigyvenu judėjime,gylyje,staigmenoje. C. P. Estés knyga ,,Bėgančios su vilkais" man yra tapusi tarsi biblija. Atsiverčiu bet kurį lapą ir skatau. Netgi nerieikia nuoseklumo. Per mitus ir pasakas aš iš naujo susipažįstu su savąja ir tikrąja aš.

Išskaitydama ir išpiešdama tai, kas kyla iš vidaus aš bandau užsiauginti meilę sau, išsikovoti savo teritorijas, pasikviesti intuiciją ir moterišką nuovoką i svečius. Prisijaukinti ją, susidraugauti su ja. Kartais pabūti vaiku o kartais sene. Kartais kiškiu o kartais liūtu. Kartais stipria o kartais beranke."

Menininkė yra Norvegijos dailininkų sąjungos narė (NFUK).

Dalyvavusi per trisdešimtyje grupinių parodų JAV, Norvegijoje, Danijoje ir Lietuvoje. Taip pat yra surengusi tris personalines parodas.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis24
Paveikslo plotis18
Detalesnė technikaMišri technika, popierius, 2020
DydisMaži - iki 40 cm

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą