Birutė Ašmonienė

Birutė Ašmonienė

Šeštadienio rytas po darbo savaitės. Manęs laukia bene nuostabiausia savaitės veikla. Tapybos pamoka. Drobė, paletė, eskizas, dažai. Taip viskas ir prasidėjo J. Stauskaitės vaikų ir jaunimo dailės mokyklos suaugusiųjų grupėje. Vėliau - Savicko dailės mokykla, kasmetiniai vasaros plenerai, pamokos pas puikiausius dailininkus, kasmetinis darbų pristatymas grupinėse parodose, aktyvus dalyvavimas tapytojų grupės "Devyni vėjai" veikloje.

Turbūt bet kurie atsitiktinai paimti penki mano paveikslai puikiai atspindėtų mane pačią. Ramybė ir melancholija kartais netikėtai perauga į besiveržiantį džiaugsmą ir jaudulį ... apie save objektyviai neįmanoma kalbėti. Todėl ir manau, kad paveikslai puikiai mane atspindi.

Akimirka kančios ir ilgos malonumo valandos prie molberto gamtoje ar studijoje - taip gimsta mano darbai, kuriuose ne tik drobė ir dažai. Į darbus sudedu savo šypseną ir palaimą, savo ašaras, ilgesį ir jaudulį. Myliu kiekvieną savo paveikslą, nes į kiekvieną įdedu dalį savęs.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 15 iš 15
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą