Jonas Kunickas

Jonas Kunickas

Kaune gyvenantis jaunas ir talentingas menininkas Jonas Kunickas neseniai tapo tarptautinės meno akademijos „Mondial“ nariu. Dailininko kelią pasirinkęs architektas tapymui naudoja paprasčiausią mentelę.

Ne vienerius metus Lietuvoje ir užsienyje architektu dirbęs J.Kunickas prisipažino, kad metęs architektūrą ir nėręs į meno pasaulį nesigaili. Užsiimti tuo, kas patinka, dailininko manymu, yra geriausias darbas pasaulyje.

Piešimas ir tapymas neatskiriama gyvenimo dalimi tapo nuo tada, kai menininkas pirmą kartą į rankas paėmė pieštuką. Šis potraukis nebuvo susijęs su specializuotu ugdymu ar parengimu, tačiau jau pirmoje klasėje jam buvo prognozuojama dailininko ateitis.

Savarankiškai studijuodamas tapybą menininkas visuomet stengėsi kiek galėdamas tiksliau atkartoti savo korifėjų darbus, kol natūraliai atėjo noras tapyti savaip ir ankstesnis tikslas „padaryti kaip kiti“ neteko prasmės. Jonas Kunickas ėmė ieškoti savo tapybos stiliaus ir technikos. Pamėginęs tapyti mentele tiesiog suprato, kad rado tai, ko labai ilgai ieškojo. Paėmęs mentelę greitai atrado savo tapybos braižą. Dabar tapydamas menininkas teptukų nebenaudoja.

Galbūt dėl šios gyvenimo patirties dailininko darbuose jaučiamas subtilus skulptūriškumas. Pagrindinis menininko įkvėpimo šaltinis yra žmogaus kūnas – paties manymu gražiausias Dievo sukurtas meno kūrinys.


Pora darbų 2016 metais buvo apdovanoti meno konkursuose Prancūzijoje ir Amerikoje:


- "Mondial Art Academia" organizuojamame " Prix International des Galeries 2016" paveikslas "JK16-0929 Levandų kvapas" laimėjo 4-ąją vietą figuratyvo kategorijoje.


- "American Art Awards" organizuojamame kasmetiniame meno konkurse, paveikslas "JK15-0623 Palaima" laimėjo 3-ąją vietą moteriškos erotikos kategorijoje.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 48 iš 51
Siunčiame į visą pasaulį!
Lietuvoje - per 2-3 d.d.!
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą