Dalvytis Udrys

Dalvytis Udrys

Norėdamas būti ir išlikti - privalai judėti. Kitaip imsi senti greičiau, negu spėsi ką nors nuveikti, - tokia yra šiauliečio Dalvio Udrio gyvenimo ir kūrybos strategija. Dalvytis Udrys yra vienas iš savičiausių ir intensyviausiai dirbančių Šiaulių dailininkų.

Dalvytis Udrys kasmet surengia įsimintiną personalinę parodą, supažindindamas gerbėjus su kūryba, kuri netelpa į jokius rėmus. Pats dailininkas savęs taip pat nesutapatina su jokia menininkų grupe. Jis tiesiog mato pasaulį kitaip, savaip. Nesuskaidytą į atskirus objektus juodų linijų, vientisą, besimaišantį ir spalvotą. Nenuspėjamą, jaudinantį ir kintantį.

Tai - energija pulsuojantys darbai.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 23 iš 23
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą