Rolana Čečkauskaitė

Rolana Čečkauskaitė

Vilnietė Rolana Čečkauskaitė plačiai žinoma ne tik kaip tapytoja, bet ir kaip keramikė. Dailininkė gimė Šiauliuose yra baigusi Vilniaus dailės akademiją. Dailininkų sąjungai priklausanti menininkė yra surengusi virš 40 personalinių parodų, nuolatinė tarptautinių parodų, konkursų, bei simpoziumų dalyvė. Itin charakteringi ir atpažįstami Rolanos paveikslai nepalieka abejingų jos kūrybai. Kiekvienas personažas pasakoja savo istoriją, poromis skraidantys įsimylėję angeliukai mums skleidžia meilės kerus, o kai Rolandos personažai susirenka po tris - jie pradeda netgi džiazuoti.

Menininkė yra apdovanota LR Švietimo ir Mokslo ministerijos Padėkos Raštu, o Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija suteikė Meno kūrėjo statusą.

Autorius(-ė) yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 48 iš 76
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą