Andrej Cesiulevič

Andrej Cesiulevič

Šis dailininkas visų pirma ypatingas tuo, kad nuodugniai studijavo senąsias tapybos technikas, kruopščios studijos leidžia nebijoti šios technikos keliamų iššūkių - tai atsispindi ir jo darbuose, menininkas puikiai perteikia realybės pojūtį, žaidžia su stiklu, atspindžiais ir šešėliais. Autorius linksta prie hiperrealizmo - jo darbuose tikrovė tikresnė už save pačią.


Portretai, natiurmortai, animalistiniai žanrai - jie dažniausiai aptinkami tapytojo kūryboje. Tapybą autorius renkasi lyg savo pasirinktą kalbą, savo kūriniu jis gali prabilti, tiksliai pasakyti tai - ką mato, bet kartu leisti ir žiūrovui pajusti mus supančio pasaulio grožį, o detalių tikslumu, ir jo subtilumą.


Andrej Cesiulevič - autorius, įvaldęs senovinės tapybos techniką, sukuria jausmą, lyg žiūrėtume į daugiau nei šimto metų senumo tapybą.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 6 iš 6
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą