Borisas Jokubauskis

Borisas Jokubauskis

Gimė 1957 m. Klaipėdoje ir ten gyvena iki šiol.

Boriso Jokubauskio kūriniams artimas emocionalus, ekspresyvus tikrovės atspindėjimas, jos perfrazavimas ryškių, gaivių ir drastiškų spalvų deriniais. Boriso darbai gyvybingi, pulsuojantys gyvenimo tėkme. Jie energizuoja, įkvepia, pakylėja į aukštesnę sudvasintą plotmę, neša pozityvų užtaisą, spinduliuoja jėga, drąsa, bei pasitikėjimu. Ypač kalnų peizažuose mirgantys, atviri, drąsūs spalvingi potėpiai, grakštūs, išraiškingi kalnų siluetai suteikia stabilaus didingumo, kontrastingas šviesos, o šešėlio žaismas panardina į poetišką paslaptį, kviečia mintimis pasiritinėti vaiskiose ir gaiviose kalnų pievose, susilieti su galinga kūrinija, atitrūkti ir pakilti į dar neišgyventas ir nepatirtas aukštumas.

Tikrųjų vertybių ieškojimas dailininką Borisą Jokubauskį atveda į ikonografiją. Borisas sugeba lanksčiai persijungti nuo temperamentingos ekspresijos į kontempliatyvų, meditatyvinį dvasinį lygmenį, pereidamas į sakralaus dieviškojo prado esybę bei liudijimą, išgyvendamas dievišką tiesą ikonoje, kur mažasis ego – “ aš ‘‘ ištirpsta, ir susilieja su dieviškumu bei amžinybe.

Nuo 1988 m. Nidos menininkų asociacijos “TILTAS“ narys, nuo 2002 m. Žemaitijos dailininkų sąjungos narys. Rengia parodas Lietuvoje ir užsienyje.

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą