Dalius Virbickas

Dalius Virbickas

Menas – tai tik viena žmogaus veiklos forma. (A. Morua)

"Nuo vaikystės mėgstu piešti. Pirmame savo gyvenimo etape aš piešdavau pieštuku – mano sukurti vaikiškai komiksai buvo išspausdinti laikraštyje ir susilaukė daug dėmesio, taip pat už tai gavau pirmąjį apdovanojimą - tuomet man buvo tik dvylika metų.

Vėliau atradau įdomų ir kupiną žavesio spalvų pasaulį. Menas man saviraiška, kuri padeda perduoti kitiems savo mintis, troškimus. Visada noriu, kad mano paveikslai suteiktų džiaugsmą, o ne liūdesį. Naudoju akrilo dažus, mėgstu išbandyti naujoves – eksperimentuoti" - apie savo darbus pasakoja D. Virbickas.

Dailininko paveikslai jau rado naujus šeimininkus daugelyje pasaulio šalių.

Dalius nori, kad jo kūriniai atliktų savo paskirtį – džiugintų žiūrovą, suteiktų jam geras emocijas.

"Esu kvalifikuotas istorikas, žinau, kad gyvenime, kuris yra labai permainingas, išlieka tik tai, kas yra tikra – žmogiškumas, gerumas, draugiškumas" - dalinasi mintimis tapytojas.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 48 iš 55
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą