Donatas Inis

Donatas Inis

Esu Donatas Vasiliauskas, tapytojas, gimęs mažame ir gražiame miestelyje, Anykščiuose. Piešimas ir tapyba mane lydi nuo pat mažumės. Buvę tik pomėgiais, ilgainiui jie peraugo į norą tapti profesionaliu dailininku.


Esu vienas nedaugelio klasikinio realizmo atstovų Lietuvoje. Tikiu, kad įmanoma suderinti modernų mąstymą ir senąsias technikas. Pastarųjų mokausi studijuodamas ir analizuodamas  senųjų meistrų darbus. Pripažįstu, kad tokie autoriai kaip Peter Paul Rubens, Rembrandt, Michelangelo, Pascal-Dagnan Bouveret, Emile Friant ir kt. neretai tampa įkvėpimo šaltiniu. Sekdamas jais, noriu populiarinti ir atgaivinti šiek tiek Lietuvoje primirštus klasikinio realizmo mokyklos principus ir idėjas.  


2015 m. su atžymėjimu baigiau tapybos bakalauro studijas. 


Šiuo metu studijuoju magistrantūrą Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete.


Nuo 2015 metų dėstau Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete.


Žinias gilinu kūrybinėse dirbtuvėse, dailininkų pleneruose. 


Organizuoju kasmetinį jaunųjų dailininkų plenerą Anykščių rajone, Niūronyse. 


Įkūriau realizmo dailininkų kolektyvą, su kuriuo dalyvauju parodose. 

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 2 iš 2
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą